Před čtyřmi lety jsme zachránili před zbouráním dům, kterému chceme dát nový život. Vytvořili jsme zázemí pro krásnou dovolenou, takové, jako máme rádi my - prostorné nadstandardně vybavené Apartmány Kora v Raspenavě. S opravou domu nám pomohli kamarádi a s odbornými pracemi lokální řemeslníci. Dům má z části již hotovou dřevěnou fasádu, druhá část dostane nový kabát se zateplením na jaře. Zahrada má udržovaný trávník a zrekonstruovanou studánku, kam si můžete dát na sedmý schod vychladit svoje zásoby. Parkování je na zahradě u domu. Zahrada je částečně oplocena. Na jaře nás čeká dokončení chodníčků a parkovací plochy, výstavba pergoly, kolárny/lyžárny, sauny a herní plochy pro děti. Lyže se prozatím ukládají na chodbách při vstupu do apartmánů.
Dům leží přímo na cyklostezce, je to kousek na koupaliště a do obchodu. Upravená stopa Jizerské magistrály je od domu 15km, nástupním místem je Smědava. Můžeme doporučit procházky či projížďky po Viničné cestě, nad kterou je lokalita UNESCO - Bučiny. Ten, kdo má rád kulturu, nesmí opominout navštívit frýdlantský hrad a zámek či hejnickou baziliku v okolí. Na sjezdovky jezdíme buď na Ještěd nebo do blízkého Swieradova Zdroje v Polsku.
Upřesňující podmínky: od 500 Kč dle výběru apartmánu
Maximální kapacita apartmánu pro silvestrovský pobyt je 18 osob. Apartmán nabízí k ubytování 5 ložnic.
zobrazit detail objektu na e-chalupy.czProhlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Raspenava pro rok 2025 v penzionech pro oblast Jizerské hory.